18 grudnia 2020

Świetnie prosperujący dział logistyczny

O ile nasi pracownicy stanowią serce firmy, o tyle dział logistyczny jest jej mózgiem. Bez planowania poszczególnych działań, tworzenia harmonogramów, kalendarzy, nadzorowania zakupów, konserwacji sprzętu oraz utrzymywania skutecznego przepływu informacji pomiędzy różnymi działami nasza firma nie mogłaby się pochwalić stuprocentową punktualnością, jeżeli chodzi o realizowanie zarówno mniejszych, jak i większych zleceń. Dzięki naszemu nieocenionemu działowi logistycznemu możemy się chwalić. I robimy to!

Systematyczne kontrolowanie jakości sprzątania
Do każdego obiektu obsługiwanego przez firmę Kontenans Clean przypisany jest koordynator odpowiedzialny za kontrolę sprzątanych powierzchni. Dodatkowo regularnie przeprowadzamy badanie ankietowe dotyczące zadowolenia z jakości wykonywanych usług. Wszelkie ewentualne usterki i niedociągnięcia zauważone przez ankietowanych są natychmiast korygowane.Kompleksowość usług i dostosowywanie się do oczekiwań klienta


Firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z dbałością o porządek Twojej powierzchni – od zamiatania i ścierania kurzów przez przesadzanie kwiatów po usuwanie gruzu pozostałego po remoncie. Usługa może być realizowana 24 godziny na dobę, sprzątamy zarówno w dzień, jak i w nocy – w godzinach ustalonych z klientem. Pracownicy firmy również ubiorem dostosowują się do standardów firmy, w której sprzątają. Dzięki kompleksowości i elastyczności firma Kontenans Clean jest w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom dotyczącym sprzątania.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Copyrights Kontenans Clean 2020
All Rights reserved